wydarzenia

triduum

28-30.03.24

Jak zawsze licznie i z ogromnym zaangażowaniem wspólnie przeżywamy kulminację obchodów Wielkiego Tygodnia. Kilka zdjęć z tych wydarzeń MOŻNA ZOBACZYĆ TUTAJ! 

Z Palmami

Niedziela Palmowa 24.03.24

W ostatnią niedzielę licznie uczestnicząc w procesji z palmami rozpoczęliśmy obchody Wielkiego Tygodnia. Kilka zdjęć z tego wydarzenia MOŻNA ZOBACZYĆ TUTAJ! 

na Rekolekcjach

V niedziela Wlk. Postu, 17.03.24

10% wszystkich uczestników stanowili nasi lektorzy na rekolekcjach dla LSO naszej Diecezji w Pogórzu, dając piękne świadectwo o ministranckiej wspólnocie naszej parafii.  O kolejnych możliwych wyjazdach rekolekcyjnych będziemy informować na bieżąco i już dziś zachęcamy do udziału także innych...

przyjęcie...

I niedziela Wlk. Postu, 18.02.24

Pięciu kandydatów zostało pobłogosławionych do posługi Ministranta. Serdecznie gratulujemy i życzymy wytrwałości w służbie przy ołtarzu, do której zapraszamy kolejnych...!

Przedwizytacja...

niedziela, 29.10.23 r.

Spotkanie przed wizytacją Ks. Biskupa z dyrektorem duszpasterstwa ogólnego Ks. Piotrem Hoffmannem

Wakacje...

niedziela 29.10.23 r.

Ostatnie 3 dni wakacji 2023 roku spędziliśmy w Krakowie Mogile u Cystersów, w Wiślicy, Sandomierzu oraz Kazimierzu nad Wisłą. Fotorelację z tego wyjazdu można zobaczyć: Klikając tutaj! 

Zakończenie sezonu!

piątek, 16.06.2023

Tradycyjnie już w piątkową Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa kończącą oktawę Bożego Ciała spotkaliśmy się na wspólnym ognisku rozgrywając wcześniej mecze z naszymi rodzicami i sympatykami...